İçeriğe geç
Anasayfa » VİP

VİP

✅ BETZULA GÜNCEL GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ ✅

BETZULA Vip

BETZULA vip kullanıcı olarak işlem gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarına kolaylık sunmaktadır. Vip kullanıcı olabilmek için yapmanız gereken tek şey sadece siteye üye olmaktır ve üyeliğinizi oluşturduktan sonra sitenin belirlemiş olduğu derecelere erişim sağlayabilmek için yatırımlarınızı düzenli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Yatırımlarınızı düzenli yaptığınızda ve sitenin belirlemiş olduğu miktarda gerçekleştirdiğinizde problem yaşamadan rahatlıkla vip kullanıcı olarak avantajlar elde edebilirsiniz. VİP kullanıcı olarak avantajlı bir şekilde işlem gerçekleştireceğiniz için çok daha karlı bahisler yapmanız da mümkündür.

BETZULA VIP Programı ile oynadıkça VİP seviyenizi arttırabilirsiniz.
Her seviyeye özel farklı bonus ve ayrıcalıklar sunan BETZULA VİP Programına katılmak tamamen ücretsizdir.

BETZULA’ya üye olur olmaz otomatik olarak GOLD seviyesinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için 200.000 Puan toplamanız yeterlidir.

1 Puan = 25 TL olup toplamda yaklaşık 20.000.000 TL’lik oyun çevirmeniz halinde Platinum seviyesine yükselebilirsiniz. Gold, Platinum, ve Diamond seviyelerinde kullanıcılara 100 TL oyun çevrimi için 1 puan kazandıracaktır.

Seviye atladıkça daha fazla çevrimsiz yatırım bonusu alabilirsiniz. Ayrıca günlük para çekim limitleriniz VİP seviyeniz yükselerek artacaktır. Bunun yanı sıra özel bonuslar ve daha bir çok ayrıcalık sizi bekliyor olacak.

SEVİYEÇEVRİMSİZ YATIRIM BONUSUANLIK AYIP BONUSUGÜNLÜK ÇEKİM LİMİTİSEVİYE ATLAMA PUANI
GOLD%15%20750.000 TLBAŞLANGIÇ
PLATİNUM%20%231.000.000 TL200000
DİAMOND%25%25SINIRIZ260000
Exit mobile version